Služby

V záhradkárstve Vanesa Nováky okrem záhradkárskych potrieb pre vašu záhradku dostanete aj služby pre jej rozvoj. Náš rodinný podnik stavia na osobnom prístupe a dobrej atmosfére, ktoré vám zaručia pohodlné a výhodné nakupovanie. Zahradkarstvo Vanesa nie je len obchodom, je to miesto, kde sa budete radi vracať pre dobré rady a nápady na zveľadenie vášho hobby. Pridaná hodnota od Vanesy pre vás predstavuje:

 

  • odborné poradenstvo – poradíme vám, kde začať a ako pokračovať pri tvorbe či rekonštrukcii vašej záhradky, odporučíme vhodné prípravky pre rastliny, spôsob výsadby, starostlivosť a mnohé iné tipy a triky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť želaný efekt. Nie sme žiadni teoretici. Sami máme dlhoročné skúsenosti, ktoré nám umožňujú zveľaďovať nielen naše okolie.
  • individuálny prístup – rovnako ako je jedinečná vaša záhradka, je individuálny aj náš prístup k nej. Radi si vypočujeme vaše potreby a požiadavky, aby sme vám mohli odporučiť najvhodnejší variant. Najväčším ocenením pre nás je vaša pravidelná návšteva v našom zahradkarstve pre ďalšie rady a odporúčania.

 

Kontaktujte nás pre bližšie info. Radi vám pomôžeme nielen zveľadiť vašu záhradku.